+370 687 39377

Vaisių džiovintuvas – ką galite džiovinti ir kaip?

Vaisių džiovintuvas Biosec puikiai džiovina ne tik vaisius, bet ir daržoves, grybus, uogas bei žalumynus. Laikas keisti valgymo įpročius!

Vaisių džiovintuvas. Kas yra džiovinimas ir ką galime džiovinti? 

Vaisių džiovintuvas, dažnai tiesiog vadinamas džiovintuvu ar džiovykle, yra nepamainomas įrenginys, norintiems paįvairinti savo racioną sveikais ir ekologiškais produktais. O svarbiausia – maisto džiovintuvas jums leis lengvai viską pasigaminti patiems!

Maisto džiovintuvas Biosec yra universalus džiovinimo įrenginys, kuriuo džiovinsite vaisius, daržoves, grybus, uogas, žalumynus be jokių problemų. Tai – vaisių džiovintuvas jūsų virtuvei

Ką galima džiovinti Biosec džiovintuvuose?

Pateikiame pavyzdžius produktų, kuriuos galėsite džiovinti naudodami Biosec džiovinimo sistemą:

  • daugybė vaisių rūšių: obuoliai, kriaušės, bananai, braškės, persimonai, figos, slyvos, persikai, kiviai, vynuogės, ananasai ir kt.
  • daugybė daržovių rūšių: pomidorai, baklažanai, saldieji pipirai, ankštiniai pipirai, aguročiai, žaliosios pupelės, salierai, špinatai, moliūgai ir kt.
  • grybai: baravykai, voveraitės, pievagrybiai ir kt.
  • mėsa ir žuvis: jautiena, kiauliena, žuvis ir kt.
  • žolelės ir žalumynai: rozmarinai, bazilikai, petražolės, čiobreliai, šalavijai, mėtos, svogūnų laiškai ir kt.
  • gėlės: ramunėlės, rožės, įvairūs žiedai ir kt.

Rinkitės pusiau pramoninį arba pramoninį modelį

Pusiau pramoninis ir pramoninis maisto džiovintuvas jūsų verslui

Svarstote kaip perdirbti savo derlių? Gaminkite produktus iš savo žaliavų ir parduokite tiesiai pirkėjams!

Maisto džiovintuvai Biosec PRO ir B.MASTER yra profesionalaus naudojimo įrenginiai

Oro recirkuliacijos sistema suteikia galimybę ženkliai sutrumpinti džiovinimo laiką neįtakojant produkcijos kokybės.

Biosec PRO ir B.MASTER džiovintuve galima džiovinti visus produktus, kurie paprastai gali būti džiovinami ore ir saulės šviesoje, tai yra didžiąją dalį vaisių, daržovių, vaistažolių ir kt.

5,1 kW galios kaitinimo sistema suteikia galimybę pasiekti 65°C džiovinimo temperatūrą. Kaip pasirenkamas variantas siūloma 3,4 kW galios kaitinimo sistema jautresnėms kultūroms (pavyzdžiui, vaistažolėms) džiovinti.

Kuo ypatinga vaisių džiovyklė Biosec?

Biosec įrenginiai suteikia galimybę užtikrinti greitą ir saugų džiovinimą nepertraukiamu šilto oro tiekimu. Galingo ventiliatoriaus dėka šiltas oras iš visų pusių apipučia padėklus su supjaustytais produktais.

Horizontalus ar vertikalus? Srauto pasirinkimas

Daugelis rinkoje siūlomų džiovintuvų remiasi vertikalaus oro tiekimo technologija, juose oras juda iš apačios į viršų. Tokių įrenginių trūkumai:

  • drėgmė, kurią kylantis oras perkelia iš apatinių padėklų į viršutinius. Tai neleidžia produktams viršutiniuose džiovinimo padėkluose tinkamai džiūti.
  • kitas vertikalaus srauto technologijos nepatogumas yra „blokados“ efektas, kai produktai apatiniame padėkle išdėstomi pernelyg glaudžiai. Tokiu atveju, į viršų kylančio ir pro pirmąjį padėklą praeinančio oro kiekis bus nepakankamas tam, kad tinkamai išdžiovintų viršutiniuose padėkluose esančius produktus.

Vaisių džiovintuvas. Kodėl verta rinktis Biosec?

Biosec technologija sprendžia šias problemas, gamindama horizontalaus srauto pagrindu veikiančius džiovintuvus. Siūlome jums sistemą, kurioje oras tolygiai, iš visų pusių apipučia džiovintuve esančius produktus, tokiu būdu užtikrinant maksimaliai tolygų džiovinimą ir geriausią rezultatą Jums.

Biosec džiovintuvuose džiovinami produktai gali būti glaudžiai išdėstomi ant padėklų. Tai nesukels jokių oro srautų paskirstymo problemų, o jūs galėsite vieno džiovinimo ciklo metu išdžiovinti didesnį produkto kiekį.

Atkreipkite dėmesį į Biosec horizontalaus oro srauto technologiją

Džiovinimo privalumai – džiovinimas naudojant Biosec džiovykles bus naudingas jūsų sveikatai, aplinkai ir piniginei. O svarbiausia – tai labai paprasta!

Tai natūralu. Džiovinimas padeda išsaugoti produktų organoleptines savybes ir maistinę vertę praktiškai nepakitusias. Džiovintuose produktuose nevyksta jokių cheminių ar mechaninių pakitimų, į juos nededami konservantai ir jokios kitos nenatūralios medžiagos.

Skysčių išgarinimas iš produkto lėtina mikrobų vystymąsi ir apsaugo produktus nuo oksidacijos.


Sužinokite daugiau: