+370 687 39377

Vaisių džiovyklės Biosec SILVER

vaisių džiovyklė Biosec Silver

Nerūdijančio plieno korpusas ir maistui pritaikyto plastiko džiovinimo padėklai. Vaisių džiovyklės BIOSEC SILVER: puikaus dizaino maisto džiovintuvas, kuriame dera nerūdijančio plieno korpusas ir maistui pritaikyto plastiko džiovinimo padėklai.

Plieninis džiovintuvo korpusas suteiks konstrukcijai papildomo patikimumo bei jūsų virtuvėje atrodys tikrai profesionaliai.

Klausti apie prekę:
Vaisių džiovyklės Biosec SILVER

  Vaisių džiovyklė. Daržovių džiovyklė. Grybų džiovyklė. Viskas viename – Biosec.vaisių džiovyklė Biosec

  Būkite ekologiški! Džiovinimas yra vienas ekologiškiausių maisto produktų konservavimo metodų. Biosec džiovintuvas sunaudoja labai mažai energijos ir buvo sukurtas turint galvoje tai, kad taupymo veiksnys yra vienas svarbiausių tiek buitiniams vartotojams, tiek naudojant Biosec džiovykles pramonėje.

  Vykstant džiovinimo procesui, produktų dydis sumažėja 80-90 proc., todėl Biosec džiovintuve išdžiovintus vaisius ar daržoves patogu sandėliuoti.

  Šis įrenginys yra ne vien vaisiu, grybų ar žalumynų, bet ir daržovių džiovyklė, pasižyminti tokiomis pačiomis universaliomis bei praktiškomis savybėmis kaip ir kiti Biosec buitinių maisto džiovintuvų modeliai. Biosec Silver maisto džiovintuvas yra dvieju dydžių – 5 džiovinimo padėklų (Silver B5-S) arba 10 džiovinimo padėklų (Silver B10-S). Rinkitės Biosec Silver modelius su 5 džiovinimo padėklais (Silver B5-S) arba 10 džiovinimo padėklų (Silver B10-S).

  vaisių džiovyklė BiosecVisi Biosec modeliai yra valdomi Dryset Pro elektronikos su programuojamu laikmačiu bei turi informacinį ekranėlį, kuriame matysite pasirinktą programą, momentinę džiovinimo temperatūrą bei veikimo laiką. Pritrūkote vietos? Įsigykite papildomą modulį maisto džiovyklai Biosec.

  BIOSEC Silver džiovintuvams yra numatytas papildomas Silver klasės modulis su 10 džiovinimo padėklų, kuris suteikia galimybę gerokai padidinti džiovintuvo talpą. Visas modulis yra pagamintas iš nerūdijančio plieno.

  Surinkimas labai paprastas – pakanka pridėti modulį prie džiovintuvo pagrindinio bloko/ventiliatoriaus. Tokiu būdu ne tik ženkliai padidinsite džiovinamo produkto kiekį, bet ir maksimaliai išnaudosite jūsų džiovyklės ventiliatoriaus pajėgumą!

  Biosec Silver B5-S ir B10-S techniniai duomenys

  Silver B5-SSilver B10-S
  nerūdijančio plieno korpusasnerūdijančio plieno korpusas
  5 padėklai iš maistui pritaikyto plastiko10 padėklų iš maistui pritaikyto plastiko
  galia - 550 Wgalia - 550 W
  talpa - apie 2-3 kg talpa - apie 4-6 kg
  matmenys - 27 х 27 х 45 cmmatmenys - 27 х 27 х 82 cm