+370 687 39377

Maisto džiovyklė Biosec DOMUS

maisto džiovyklė DOMUS

Maisto džiovyklė BIOSEC DOMUS: universalu, praktiška ir ekonomiška. Šis atnaujinto modelio vaisių, daržovių, grybų ir kitų gėrybių džiovintuvas nuo šiol tapo dar patogesnis ir universalesnis.

Pagamintas iš kieto aukštos kokybės sąlyčiui su maistu pritaikyto plastiko, Biosec Domus vaisių džiovintuvas yra skirtas patogiam naudojimui namuose.

Maisto džiovyklė valdoma itin paprasta ir patogia elektronine sistema Dryset Pro. Priklausomai nuo džiovinamo produkto pasirinkite reikiamą programą – visa kita už jus atliks Dryset Pro. Plačiau ČIA

Rinkitės Biosec Domus modelius su 5 džiovinimo padėklais (Domus B5) arba 10 džiovinimo padėklų (Domus B10). Visi Biosec modeliai yra valdomi elektronikos su programuojamu laikmačiu bei turi informacinį ekranėlį, kuriame matysite pasirinktą programą, momentinę džiovinimo temperatūrą bei veikimo laiką.

Klausti apie prekę:
Maisto džiovyklė Biosec DOMUS

  Būkite natūralūs! Džiovinimas – tai natūralus produktų išsaugojimo būdas, kuris remiasi jų dehidratacija – produkto sudėtyje esančio vandens šalinimu. Džiovintas produktas ilgai nekeičia savo savybių ir maisto džiovyklėcharakteristikų, tai idealiai užtikrina ilgalaikį produkto tinkamumą vartoti.

  Biosec įrenginiai suteikia galimybę užtikrinti greitą ir saugų džiovinimą nepertraukiamu šilto oro tiekimu. Galingo ventiliatoriaus dėka šiltas oras iš visų pusių apipučia padėklus su supjaustytais produktais.

  Pritrūkote vietos? Įsigykite papildomą modulį maisto džiovyklai Biosec. BIOSEC Domus džiovintuvams yra numatyti moduliai su papildomais 10 džiovinimo padėklų, kurie suteikia galimybę gerokai padidinti džiovintuvo talpą. Visas modulis yra pagamintas plastiko.

  maisto džiovyklė DOMUSSurinkimas labai paprastas – pakanka pridėti modulį prie džiovintuvo pagrindinio bloko/ventiliatoriaus. Tokiu būdu ne tik ženkliai padidinsite džiovinamo produkto kiekį, bet ir maksimaliai išnaudosite jūsų džiovyklės ventiliatoriaus pajėgumą!

  Biosec Domus B5 ir Domus B10 techniniai duomenys

  DOMUS B5DOMUS B10
  korpusas iš maistui pritaikyto plastikokorpusas iš maistui pritaikyto plastiko
  5 padėklai iš maistui pritaikyto plastiko10 padėklų iš maistui pritaikyto plastiko
  galia - 550 Wgalia - 550 W
  talpa - apie 2-3 kgtalpa - apie 4-6 kg
  matmenys - 27 х 27 х 45 cmmatmenys - 27 х 27 х 82 cm