+370 687 39377

Vaisių džiovyklė Biosec DE LUXE

vaisių džiovyklės Biosec DeLuxe

Kaip ir visi Biosec modeliai, ši vaisių džiovyklė yra universali - ja džiovinsite tiek vaisius, tiek daržoves, grybus, uogas ar žalumynus!

Visi Biosec De Luxe komponentai (džiovinimo tunelis/korpusas ir džiovinimo padėklai) yra pagaminti iš nerūdijančio plieno. Ši vaisių ir daržovių džiovyklė skirta kulinarijos profesionalams ir mėgėjams, vertinantiems kokybę ir patikimumą.

Biosec De Luxe galite įsigyti 6 džiovinimo padėklų (De Luxe B6) arba 12 džiovinimo padėklų (De Luxe B12). Taigi, lyginant su kitais Biosec džiovyklų modeliais, turėsite papildomo džiovinimo ploto.

Visi Biosec modeliai yra valdomi Dryset Pro elektronikos su programuojamu laikmačiu bei turi informacinį ekranėlį, kuriame matysite pasirinktą programą, momentinę džiovinimo temperatūrą bei veikimo laiką.

Klausti apie prekę:
Vaisių džiovyklė Biosec DE LUXE

  DE LUXE sеrija: tunelis ir padėklai iš nerūdijančio plieno.vaisių džiovyklė

  Būkite taupūs! Biosec vaisių džiovintuvas produktus išdžiovins taip, kad juos galėsite saugoti nepatiriant išlaidų, susijusių su konservavimu, be aliejaus, acto ar druskos. Jums nereikės pirkti brangių užsienietiškų džiovintų vaisių ar daržovių. Mėgautis vasaros skoniu dabar galėsite net gruodį!

  Džiovinimas yra maisto ruošimo būdas, kuriuo gali pasinaudoti kiekvienas. Naudodami universalią Biosec įrangą, savo namuose turėsite puikią produktų džiovinimo sistemą.

  vaisių džiovyklė Biosec DeLuxePritrūkote vietos? Įsigykite papildomą modulį maisto džiovyklai Biosec. BIOSEC DE LUXE džiovintuvams yra numatytas papildomas DE LUXE klasės modulis, kuris suteikia galimybę dvigubai padidinti džiovintuvo talpą. Visas modulis yra pagamintas iš nerūdijančio plieno.

  Surinkimas labai paprastas – pakanka pridėti modulį prie džiovintuvo pagrindinio bloko/ventiliatoriaus. Tokiu būdu ne tik ženkliai padidinsite džiovinamo produkto kiekį, bet ir maksimaliai išnaudosite jūsų džiovyklės ventiliatoriaus pajėgumą!

  Biosec De Luxe B6 ir De Luxe B12 techniniai duomenys

  Biosec De Luxe B6Biosec De Luxe B12
  nerūdijančio plieno korpusasnerūdijančio plieno korpusas
  6 padėklai iš nerūdijančio plieno12 padėklų iš nerūdijančio plieno
  galia - 550 Wgalia - 550 W
  talpa - apie 2,5 - 3,5 kgtalpa - apie 5 - 7 kg
  matmenys - 27 х 27 х 45 cmmatmenys - 27 х 27 х 82 cm