+370 687 39377

Paslaugos


Prekyba naudota įranga

Naudota įranga maisto pramonei. Naudotos įrangos įsigijimas gali būti labai racionalus sprendimas, norint atnaujinti ar išplėsti gamybą. Tinkamai prižiūrimas naudotas įrengimas savo gamybines funkcijas gali atlikti taip pat kokybiškai kaip nauja, dar nenaudota įranga.

Prekyba atsarginėmis dalimis

Atsarginės dalys Jūsų įrangai, servisas. Atsarginės dalys Jums yra būtinos, jei norite užtikrinti nepertraukiamą ir sklandų gamybos ciklą. Mes žinome kaip Jums padėti tais atvejais, kai Jūsų įrangai prireikia techninės pagalbos ar einamojo remonto.

Techninė priežiūra

Techninė priežiūra maisto pramonės įrengimams. Kuo galime Jums padėti? Nuolat atliekame maisto pramonės įrengimų techninę priežiūrą daugelio klientų gamyklose. Toliau trumpai apie patį procesą. Skiriame tokius priežiūros etapus…

Techninis auditas

Technologinis auditas – įvertinkite savo įrangą.

Technologinio audito paslauga Jums bus reikalinga nustatant finansinę ir technologinę maisto pramonės įrengimų vertę rinkoje. Tai ypač aktualu, jei planuojate įsigyti dėvėtą įrangą, parduoti turimą naudotą įrangą, ar tiesiog įvertinti technologinių procesų būklę Jūsų gamykloje.