+370 687 39377

Pramoninė džiovyklė B.Master BM40

profesionali maisto džiovyklė

Pramoninė džiovyklė B.MASTER yra itin universalus modelis, kuriuo galėsite džiovinti daugybę vaisių, daržovių ir kitų žaliavų rūšių.

B.MASTER serija apima du modelius – BM40 su 40 džiovinimo padėklų ir BM72 su 72 džiovinimo padėklais.

5,2 kW galios kaitinimo sistema suteikia galimybę pasiekti 65°C džiovinimo temperatūrą. Kaip pasirenkamas variantas siūloma 3,4 kW galios kaitinimo sistema jautresnėms kultūroms (pavyzdžiui, vaistažolėms) džiovinti.  

Kaip ir visi Tauro Biosec džiovintuvai, šis džiovintuvas yra modulinės konstrukcijos ir gali būti padidinamas ateityje įrengiant papildomą modulį.

Klausti apie prekę:
Pramoninė džiovyklė B.Master BM40

  Visi B.MASTER modeliai pasižymi tokiomis charakteristikomis:

  • visa konstrukcija pagaminta iš nerūdijančio plieno
  • elektroninis darbinės temperatūros reguliavimas
  • 5,2 kW šiluminė galia
  • vėdinimo reguliavimas

  Džiovinkite savo derlių su B.Master – BM40

  Pramoninė džiovyklė B.MASTER yra profesionalaus naudojimo įrenginys. Oro recirkuliacijos sistema suteikia galimybę ženkliai sutrumpinti džiovinimo laiką neįtakojant produkcijos kokybės. B.MASTER džiovinimo mašinos gali džiovinti visus produktus, kurie paprastai džiovinami ore ir saulės šviesoje, tai yra didžiąją dalį vaisių, daržovių, vaistažolių ir kt. B.MASTER maisto džiovintuvas taip pat gali būti naudojamas mėsai, žuviai, žiedadulkėms ir kt. džiovinti.

  Džiovinimas atliekamas naudojant orą bei reguliuojant temperatūrą. Tai suteikia galimybę visada užtikrinti optimalias sąlygas, skirtingai nuo džiovinimo atvirame ore, ir apsaugoti produktus nuo tiesioginių saulės spindulių ir vabzdžių patekimo.

  Gamintojas užtikrina, kad visi B.Master įrenginiai atitinka:

  • 2006/42/EB (direktyvos dėl įrenginių ir mechanizmų atitikties)
  • 2006/95/EB (žemų įtampų direktyvos)
  • 89/336/EB (elektromagnetinio suderinamumo direktyvos)