+370 687 39377

Vertikalios elektrinės daržovių pjaustyklės greitam perdirbimui

vaisių ir daržovių pjaustyklė

Elektrinės daržovių pjaustyklės taip pat tinka ir kitiems maisto produktams! Novatoriška pjaustymo sistema. 6 litrų dubuo, 2 greičiai

Šios pjaustyklės sukurtos nedideliems kiekiams sausų, skystų ir sultingų produktų efektyviai apdoroti. Jos puikiai tinka produktams smulkinti, malti, maišyti ir homogenizuoti ruošiant padažus, žolelių aliejų, sviestą, tirštiklius, tešlą, majonezą, padažus, bulvių košę, paštetą, desertus ir t. t.​

Mašinos tinka mėsai, žuviai vaisiams, daržovėms, svogūnams, petražolėms, graikiniams riešutams, migdolams, parmezano sūriui, grybams, šokoladui ir kt. apdoroti.

Klausti apie prekę:
Vertikalios elektrinės daržovių pjaustyklės greitam perdirbimui

  Nuimamas dubuo su sandariu dangčiu​

  Mašinų dubuo yra 6 l talpos. Jo dangtis turi tarpinę ir produktų paduodamąją angą su sandariu dangteliu. Dėl šių ypatybių ir dėl papildomo centrinio vamzdžio ilgio galima apdoroti 4,3 litro skystų produktų, 6 litrus sausų produktų arba iki 2 kg mėsos. Produktai tikrai neišsilies ir nevarvės.

  Vėsaus pjaustymo sistema​vaisių ir daržovių pjaustyklė

  Pjaustyklės peilių komplekte yra ne tik du viršutiniai peiliai dubens apačioje, bet ir du maišomieji peiliai. Pastarieji (viršutiniai) peiliai stumia produktus žemyn, link pagrindinių pjaustomųjų peilių ir taip užtikrina rezultato vientisumą, be to, produktai be reikalo nesušyla, visas procesas užtrunka trumpiau ir apdorotas produktas neatskiriamas nuo savo riebiųjų dalių. Peilių ašmenys specialiai pagaminti taip, kad jų nereikėtų galąsti ilgą laiką.

  Patentuoti grandikliai

  Dažnai įvairiose maisto apdorojimo mašinose dalis produktų nepasiekia peilių dėl išcentrinės jėgos, kuri juos prispaudžia prie dubens sienelių. Kad taip neatsitiktų šiose pjaustyklėse, jose sumontuota patentuota keturių grandiklių sistema, mašinai veikiant atskirianti produktus nuo sienelių ir stumianti juos atgal link peilių.

  Keturi grandikliai valdomi pasukant ant dangčio esančią rankenėlę ketvirtadalį rato.

  Patogu naudoti ir ergonomiška

  Visos mašinų funkcijos (greitis ir impulsai) valdomi viena rankenėle. Kadangi rankenėlė patogioje vietoje, ją galima pasukti ir kaire ranka, dešiniąją paliekant laisvą produktams į mašiną paduoti. Dubens dangtis permatomas, kad būtų galima stebėti proceso eigą, jame yra piltuvo formos paduodamoji anga (didžiausias skersmuo 5 cm). Taigi produktus į mašiną dėti lengva visai nestabdant darbo proceso.

  Lengva išvalyti

  Dangtį, peilių komplektą, grandiklius ir dubenį nesunku išimti. Juos galima plauti indaplovėje.

  Saugu

  Mašinose yra trys apsauginiai mikrojungikliai ir mechaninis variklio stabdis, todėl mašiną išjungus arba atlaisvinus dangčio fiksatorių peiliai iškart nustoja suktis.

  Techninės charakteristikos (priklausomai nuo modelio)

  Variklis: 1500 / 900 W. Du greičiai: 1500 / 3000 sūkių per minutę, vienas greitis: 1500 sūkių per minutę
  Elektros įvadas: 230 V vienfazis, 50 Hz arba 230 / 400 V trifazis, 50 Hz
  Saugiklis: vienfazis 10 A, lėto veikimo / trifazis 16 A, lėto veikimo
  Variklio apsauga nuo elektros įtampos perviršių
  Tiesioginė pavara
  Apsaugos sistema su trimis mikrojungikliais ir mechaniniu variklio stabdžiu
  Apsaugos klasė IP 34
  Medžiagos: aliuminio pagrindas, nerūdijančio plieno dubuo, specialūs plieniniai peiliai, polisulfono dangtis, rankenos, grandikliai
  Triukšmo lygis: 61 dBA
  Mašinos svoris: 21,2 kg / 25 kg