+370 687 39377

Daržovių plovimo mašina ATIR

Kam reikalinga daržovių plovimo mašina? Tradicinis vaisių, daržovių, mėsos, žuvies ir šaldytų produktų plovimo būdas reikalauja daug laiko ir paprastai nepašalina visų gyvių bei purvo.

Sprendimą, kaip nuplauti didelius kiekius daržovių, salotų ir kitų produktų jų nepažeidžiant ir nesumažinant jų kokybės, siūlo mūsų parduodama plovimo mašinų serija.

Ši sistema naudoja nenutrūkstamą reguliuojamo stiprumo švaraus vandens sūkurį. Vanduo pasiekia gilias produktų vietas ir pašalina visus nešvarumus net nuo pačių netaisyklingiausių daržovių, tokių kaip pvz.: špinatai.

Siūlome penkis skirtingų pajėgumų mašinų „ATIR“ modelius, sukurtas skirtingiems klientų poreikiams patenkinti. ATIR technologija ir inžineriniai sprendimai sugeba pasiekti gerų rezultatų per 2–3 minučių ciklą.

Klausti apie prekę:
Daržovių plovimo mašina ATIR

  Techninės, praktinės ir ekonominės plovimo mašinų „Atir“ ypatybės

  ATIR IATIR IIATIR IIIATIR I Tilting IšverčiamasATIR II Tilting Išverčiamas
  Šalto vandens anga:1"1/41"1"1"1/41"
  Nutekamojo vandens anga:2"2"1"1/22"2"
  Būgno talpa, litrais:600300160600300
  Elektros įvadas:230 /400 V 50 Hz 3 f. + E230 /400 V 50 Hz 3 f. + E230 /400 V 50 Hz 3 f. + E230 /400 V 50 Hz 3 f. + E230 /400 V 50 Hz 3 f. + E
  Variklio galia, kW:1,851,45 0,471,851,45
  Svoris, kg:17412292232160
  Apdorojamas produktų kiekis:
  - lengvų daržovių, kg1695169
  - sunkių daržovių, kg7035207035
  Plovimo laikas, min.: 2-32-32-32-32-3
  Giluminis plovimas

  Viena svarbiausių iš daržovių plovimo mašinų „Atir“ ypatybių – išskirtinis plovimo procesas. Mašinose ne tik purškiamas vanduo, bet produktus panardinus į vandenį sukeliamas nepertraukiamas sūkurys, kurio trukmę ir intensyvumą galima reguliuoti. Tai vienintelis būdas kruopščiai nuplauti net ir gležniausias daržoves, nepadarant joms žalos.

  Visada švarus vanduo

  Dėl specialios plovimo sistemos produktai visada plaunami švariame vandenyje. Judėdamas ratu vanduo nustumia nešvarumus ir žemes link būgno sienelių ir dugno, pro kur patenka į nutekamąjį vamzdį. Šviežias vanduo paimamas tik iš viršutinės būgno dalies, kurioje nėra purvo.

  Be to, iš pagrindinio įvado nuolat paduodama ir švaraus vandens. Tokioje sistemoje nereikalingi filtrai, kurie sulaikytų tik stambesnius nešvarumus ir kuriuos po kiekvieno naudojimo, savaime suprantama, reikėtų valyti.

  Visiška automatika

  Daržovių plovimo mašinose „Atir“ visiškai nereikalingas žmogaus įsikišimas. Naudotojui tik reikia pasirinkti plovimo tipą, atsižvelgiant į plaunamų daržovių rūšį. Mašinos „Atir“ veikia automatiškai ir labai tolygiai, taip užtikrindamos aukštą darbo kokybę.

  Paprasta naudotis

  Mašinomis „Atir“ labai lengva naudotis:

  A – į mašiną sukraunami produktai;
  B – nustatomas plovimo laikas ir greitis;
  C – išplauti produktai išimami iš būgno.​

  Modeliuose „Tilting“ produktai išverčiami į tam tinkamą vežimėlį.

  Sutaupoma darbo laiko

  Kiek? Labai daug! Ypač jei lygintume su tuo, kiek truktų tą patį kiekį daržovių nuplauti kriauklėje.
  Bet tai dar ne viskas. Kadangi mašinos „Atir“ yra visiškai automatinės, per tas 3 minutes, kol jos dirba, galima padaryti kitų darbų.

  Elektra

  Net ir galingiausiam modeliui „Atir I tilting“ reikalingas tik 1,8 kW galios įvadas. Net ir problematiškiausias daržoves ši mašina išplauna vos per 3 minutes.

  Priežiūra

  Mašinos „Atir“, kaip ir kitos „Nilma“ mašinos, sukurtos taip, kad būtų patvarios ir dirbtų efektyviai.
  Priežiūros joms reikia labai mažai arba išvis nereikia, po naudojimo jas lengva išplauti. Mašinose nėra filtrų, kuriuos vis reikėtų valyti. Jos suprojektuotos taip, kad jų priežiūros sąnaudos būtų visiškai nereikšmingos.

  Universalumas

  Dėl ypatingos plovimo sistemos ir galimybės reguliuoti plaunamąją srovę bei ciklo trukmę mašinomis „Atir“ galima plauti pačius įvairiausius produktus: nuo vynuogių iki špinatų, nuo šviežių iki šaldytų daržovių, taip pat ir paukštieną, mėsą bei žuvį. O plovimo ciklas bet kuriuo atveju truks ne ilgiau kaip 3 minutes.

  Lengvai pritaikomos

  Iš penkių mašinų „Atir“ modelių sau tinkamą gali pasirinkti tiek mažos įmonės, tiek dideli centrai. Turint omenyje mašinų darbo efektyvumą, jų nedidelės proporcijos nesukels didelių bėdų rasti joms vietos bet kurioje virtuvėje.

  GALIMI PAPILDOMI PRIEDAI

  Automatinis lygio reguliatorius; sanitarinio skysčio dalytuvas, naudojamas su lygio reguliatoriumi; vežimėliai daržovėms pervežti iš nerūdijančio plieno 18/10 su keturiais ratukais ir išimamu krepšiu iš balto plastifikuoto plieno.

  ​Matmenys:
  920x520x685 mm („ATIR I“, „ATIR I TILTING“, „ATIR II TILTING“)
  600x500x570 mm („ATIR II“, ATIR III“)

  EKSPLOATACIJA

  • Plovimo srovės reguliatorius valdomas patogia svirtimi su graduota skale.
  • Žemių ir kitokių nešvarumų išleidimo įtaisas valdomas patogia svirtimi su graduota skale.
  • Plaunamasis būgnas ir jo žiedas lengvai išimami, jei norima juos išplauti.
  • Žemos įtampos (24 V) valdymo skydelis su nerūdijančio plieno plokšte. Skydelyje yra: plovimo laiko programavimas, režimo pasirinkimas (rankinis – sustabdymas – automatinis), lemputė,rodanti, kad mašina veikia, srovės lemputė. Apsaugos klasė: IPX5.
  • Modeliuose „ATIR I tilting“ ir „ATIR II tilting“: automatinio produktų iškrovimo įtaisas su valdymo skydo pusėje esančiais iškrovimo mygtuku bei eigos į viršų ir į apačią valdymu.


  SANDARA

  • Būgnas iš nerūdijančio plieno 18/10 su vandens pertekliaus ir nutekamuoju vamzdžiu.
  • Reguliuojamo aukščio kojelės iš poliruoto aliuminio lydinio.
  • Plovimo būgnas iš nerūdijančio plieno su perforuotomis sienelėmis ir dugnu.
  • Siurblys su varikliu ir valdymo skydas iš kaučiuko.
  • Greitai atsidarančios hidraulinės nerūdijančio plieno nutekamojo vamzdžio, plovimo reguliavimo ir vandens padavimo vamzdžio sklendės.
  • Vandens purkštuvas iš nerūdijančio plieno 18/10.
  • Plovimo siurblys su varikliu įmontuotas mašinos galinėje dalyje.
  • Modeliuose „Atir I tilting“ ir „Atir II tilting“: plovimo būgno žiedas su iškraunamuoju piltuvu ir būgną išverčiantis hidraulinis įtaisas, valdomas atskiros pavaros.

  Dėmesio! „ATIR I tilting“ ir „ATIR II tilting“​

  Kadangi didelės apimties žaliavų paruošimo procesams reikia didelio darbo efektyvumo, siūlome po dvi didžiųjų plovimo mašinų modelių versijas: su išvertimo funkcija ir be jos.
  Mašinai baigus darbą darbuotojai gali įjungti būgno išvertimo valdymą ir išplautus produktus mašina automatiškai išvers į tinkamą vežimėlį. Vežimėliai specialiai sukurti tokio dydžio, kad juose tilptų vieno plovimo ciklo produktų kiekis.